מערכות מיזוג VRF הן פסגת הטכנולוגיה בעולם המיזוג ויתרונותיהן הבולטים הן יחידות מיזוג שקטות במיוחד ומסתכמות בכ - 28 דציבים בלבד, חיסכון של עד כ- 50% בצריכת החשמל הכוללת בהשוואה למערכות מיזוג אוויר אחרות,  ומגוון יחידות פנים המאפשרות השתלבות בכל חלל בצורה אסתטית ונעימה.

עלויות האחזקה של מערכות VRF הן זולות משמעותית מול פתרונות מקבילים כגון צ'ילר / מגדל קירור. מערכת VRV הינה מערכת מיזוג אוויר הפועלת על עיקרון שינוי נפח זרימת הקירור במערכת VRV=Variable Refrigerant Volume) ).  (VRF=Variant Refrigerant Flow) הינו תרגום נוסף לשינוי נפח קרר  .VRFשיטה זו מתאפשרת בעזרת מדחס מיוחד (Inverter ) המשנה את תפוקתו באופן רציף בהתאם לדרישת המאיידים בעזרת שינויי תדר מנוע. זהו העיקרון: מדחס מיוחד המשנה את מהירותו באופן רציף בהתאם לדרישת המאיידים. המערכת הינה מודולרית, ומאפשרת להשתמש בו זמנית במספר רב של יחידות איוד, המחוברות ליחידת עיבוי אחת.

 

שקט

הפעולה השקטה של יחידות הפנים ושל יחידות החוץ, הינה בין היתרונות הבולטים של שיטת VRF . רחש יחידות הפנים מסתכם בכ- 28 דציבלים,  מגוון פיקודי קיר, שלטים ובקרים מרכזיים מאפשרים שליטה פשוטה ונוחה על כל היחידות הפנימיות מתוך החלל הממוזג עצמו וגם שליטה מרחוק. המערכת הזו יכולה להשתלב בכל מערכת בקרה מהמתקדמות ביותר.

 

התקנה ואחזקה

התקנת מערכות VRF אינה שונה בהרבה מהתקנת מזגנים אחרים. אחזקת המערכת הינה קלה ונוחה. המדחסים הם מדחסי Scroll ולכן אין צורך בשרות למדחסים, וכל מדחס מהווה חלק קטן יחסית ממערכת כולה,ובמקרה הצורך ניתן להחלפה בקלות.

 

חיסכון

המערכת מספקת את התפוקה המדויקת בהתאם לדרישה המסופקת באופן רציף למדחס. כתוצאה מכך, גם האנרגיה נצרכת בהתאם לדרישה, מה שמאפשר להקטין את צריכת החשמל הכוללת עד כ- 50% , בהשוואה למערכות מיזוג אוויר רגילות. כמו כן, מערכת הבקרה מונעת התנעה של מספר מדחסים בו זמנית, מה שמקטין את זרם ההתנעה הכולל של המערכת. 

 

נוחות

בניגוד למזגנים רגילים, מערכות VRF שומרות על טמפרטורה קבועה, ללא סטיות, ויוצרות נוחות תרמית מקסימלית בכל פינה בחלל הממוזג. במילים אחרות – תשכחו מטמפרטורה עולה ויורדת ומשינויים תכופים. 

 

למי זה מתאים?


 
המערכת מתאימה למיזוג מגדלי יוקרה, משרדים, דירות פנטהאוז, ווילות פרטיות ועוד.
המערכת מתאימה ללקוחות המעוניינים במוצר באיכות הגבוהה ביותר ללא פשרות ורוצים ליהנות ממיזוג איכותי המעניק להם איכות חיים ברמה אחרת.נאור פרוייקטים משווקת את יצרני המזגנים המובילים
לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ
או חייגו 03-5067775